ارسال شایعه

معرفی واکسن مخرب و آلوده در تلوزیون ایران برای عقیم شدن زنان ایرانی ! / شایعه ۰۸۶۹

معرفی واکسن مخرب و آلوده در تلوزیون ایران برای عقیم شدن زنان ایرانی ! / شایعه ۰۸۶۹

شایعه

” کلاه گشاد احسان علیخانی بر سر مردم احساساتی ایران !نیمی از زنان اسرائیلی که این واکسن را زده اند به سرطان دهانه رحم مبتلا میشوند و میمیرند! وزارت بهداشت اسرائیل پروژه واکسیناسیون HPV را برای ۵۲۰۰۰ دختر بازه سنی ۸ سال متوقف کرد به دلیل خطرات ناشی از عوارض هولناک این واکسن!حالا در تلویزیون جمهوری اسلامی ، برنامه ماه عسل ، همین واکسن مخرب و آلوده را برای موش آزمایشگاهی شدن و عقیم کردن زنان ایران تبلیغ میکند و حتی از مردم اخاذی مینماید . علیخانی برای تبلیغ یک زن با ماموریت نابودی بیولوژیک مردم ایران و ایجاد ترس موهوم در افکار عمومی باید محاکمه شود. “

پاسخ


۱.مرجع اظهار نظر رسمی در مورد داروها وزارت بهداشت است و مطالب متفرقه مجازی که با استناد به برخی منابع منتشر می شوند، ملاک عمل نمی باشد!
:t2. ۲. این نوشتار به منزله تایید استفاده از این دارو نیست و تنها با استفاده از منبعی معتبرتر از آنچه در مطلب اولیه مورد استفاده قرار گرفته، به رد آن پرداخته است!
:three: ۳. منبع شایعه، مطلبی از روزنامه صهیونیستی Haaretz در سال۲۰۱۳ است، در حالیکه در سایت وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی دو برند از واکسن HPV دارای تاییدیه این وزارتخانه و “بسیار ایمن” معرفی شده اند!
:four: ۴. در این مطلب تاکید شده خانمهای ۱۳ تا ۲۶ سال حتما واکسن را دریافت کنند و حتی در سالهای ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ این واکسن به پسران نیز تزریق شده است!
http://shayeaat.ir/link/lkht
:five: ۵. سوابقی از مصرف و آزمایش این واکسن در نقاط مختلف جهان نیز موجود می باشد، اما شایسته است بجای انتشار مطالب احساسی و غیر رسمی که باعث تهدید سلامت روانی کاربران مجازی می شود، در انتظار اعلام نظر مراجع رسمی بمانیم.