ارسال شایعه

ویدئوی تجلیل آیت الله علم الهدی/ جامعه روحانیت مبارز، از شاه ! / شایعه ۰۸۶۵

ویدئوی تجلیل آیت الله علم الهدی/ جامعه روحانیت مبارز، از شاه ! / شایعه ۰۸۶۵

شایعه

” [۱]سخنرانی علم الهدی در سال۱۳۵۴در مشهد ببینید چه جوری رنگ عوض کرده ریا کار!! در مقابل خدمات شاهنشاه آریا مهر سر تعظیم و تسلیم در این مکان مقدس فرود می‌آوریم و… ![۲]فیلم کامل ستایش جامعه روحانیت از شاه دوسال قبل از انقلاب !! “

پاسخ


۱. همزمان با اولین انتشار این ویدئو در ۲۶ دی۹۶ در برنامه تونل زمان شبکه من و تو، شایعه ای با مضمون “ستایش جامعه روحانیت مبارز از شاه” منتشر و اخیرا هم با عنوان تجلیل آیت الله علم الهدی از شاه، باز نشر شده است! 
http://shayeaat.ir/link/rhnt2
۲. جامعه روحانیت مبارز در سال ۵۶ و حدود یکسال پس از ضبط این فیلم تاسیس شد و هیچکدام از موسسین آن یا هیچ یک از چهره های شناخته شده سیاسی یا مذهبی کشور در فیلم مشاهده نمی شوند!
http://shayeaat.ir/link/rhnt1
۳. در مقایسه تصویر سخنران ویدئو و تصویر سال ۵۴ آیت الله سیداحمد علم الهدی نیز هیچ شباهتی میان این دو نفر مشاهده نمی شود!
http://shayeaat.ir/link/rhnt3
۴. حاضران در فیلم، افرادی هستند که امام خمینی آنها را “آخوندهای درباری” می خواند و همواره بر خسارات این عده به اسلام تاکید داشتند و قبلا نیز به شایعه ای در مورد چنین افرادی پاسخ داده ایم.
http://shayeaat.ir/link/rhnt4
 http://SHAYEAAT.ir/post/96
۵. در همان زمان که این افراد در حال تملق گویی شاه بودند، به گواه تاریخ و اسناد ساواک، دسته دیگری از روحانیون در حال مبارزه با رژیم شاه و در شکنجه گاه ها و زندانها بودند!
http://shayeaat.ir/link/rhkt5
http://shayeaat.ir/link/rhkt6