ارسال شایعه

تذکر عباسپور در لحظه قهرمانی به یک دختر، برای جلوگیری از دردسر! / شایعه ۰۷۹۲

تذکر عباسپور در لحظه قهرمانی به یک دختر، برای جلوگیری از دردسر! / شایعه ۰۷۹۲

متن شایعه

“لحظه قهرمانی زنده یاد بیت الله عباسپور  با لحن آروم به دختره میگه فیلم می گیرن لطفا احتیاط، برام دردسر درست نشهامروز مراسم دومین سالگرد این پهلوان است! یادش گرامی”

پاسخ شایعه


۱. برخلاف ادعای شایعه، تذکر مرحوم بیت الله عباسپور به خانمی که در مراسم اهدای جوائز این مسابقه ، قصد لمس کردن او را داشت، از ترس یا محافظه کاری نبود!
۲. تذکر این ورزشکار فقید که به سادگی هم در ویدئو قابل لب خوانی است، برای دفاع از اعتقادات خود اوست! او به شکل محترمانه ای میگوید:  I’m Muslim، یعنی من مسلمانم تا این خانم متوجه عذر او بشود!
http://shayeaat.ir/link/phlvn4
۳. این قهرمان به اعتقادات مذهبی خود عمل می کرد و محبوبیت او هم به همین دلیل بود که با ورود به عرصه های جهانی خود را گم نکرد و به اعتقاداتش پشت پا نزد!
۴. مواردی مانند توصیه ورزشکاران به روزه داری، انجام نذر، رعایت اخلاق و… مواردی هستند که از اعتقادات و باورهای ارزشمند او در کنار این ویدئو به یادگار مانده است.

http://shayeaat.ir/link/phlvn1
http://shayeaat.ir/link/phlvn2
http://shayeaat.ir/link/phlvn3
۵. کانالها و صفحات دین ستیز و مخالف نظام، در دومین سالگرد فوت مرحوم عباسپور این مطلب کذب را منتشر کردند تا از ناجوانمردانه از مرگ این قهرمان سواستفاده کنند، اما غافل بودند که در عصر رسانه حقایق به سادگی جعل نمی شوند!
روحش شاد…

حق جو و حق طلب باشیم