ارسال شایعه

صفحه های رسمی امام زمان(عج) در شبکه های اجتماعی! / شایعه ۰۷۸۶

صفحه های رسمی امام زمان(عج) در شبکه های اجتماعی! / شایعه ۰۷۸۶

متن شایعه

“صفحه رسمی امام زمانبسمه تعالیبه صفحه رسمی امام زمان(ع) خوش آمدید.این صفحه مبارکه تحت نظر و مدیریت کامل شخص امام مهدی (ع) فعالیت می کند. جمعه ها ساعت ۹ شخصا آنلاین می شوند!!”

پاسخ شایعه


۱. صفحه مدعی نمایندگی امام زمان(عج) در فضای مجازی انحرافی است و اطلاعاتی مثل آنلاین بودن امام زمان(عج) که در متن معرفی خود آورده، دلیل دروغین بودن آن است!
۲. مدیران این صفحه هیچ سند و دلیلی برای اثبات ارتباطشان با امام زمان(عج) ارائه نکرده اند و مطالب مضحک این صفحه، دلیل دیگری از تقلب، غرض و بی سوادی مدیرانش است!
۳. فتواهایی چون حرام بودن لیس زدن بستنی در خیابان، حرام بودن توالت فرنگی، دعای برکت حجم اینترنت،‌ دعای افزایش فالوور و… تنها نمونه هایی از این موارد است!
۴. با اصرار زیادی که این صفحات در رساندن پیام امام(عج) به مردم دارند، اگر دعاهایشان درست بود، ابتدا باید فالوور خودشان زیاد می شد!
۵. امام زمان(عج)، وظیفه شیعیان در دوره غیبت را، تکذیب مدعیان ارتباط با ایشان اعلام نموده اند و هیچکدام از بزرگان هم چنین ادعایی نداشتند! نهایت چیزی که از ایشان نقل شده، دیدارهای محدود با امام بوده که غالبا بعد از مرگشان نقل شده است.
۶. این ادعاها با هدف تمسخر، تضعیف اعتقادات مردم و رفع عطش معنوی آنها انجام می شود! دستور امام زمان(عج) به مراجعه به فقهای دین در دوره غیبت، یکی از روشهای در امان ماندن از این گونه خرافات است.
۷. 
اکثریت اعضای این صفحات، با علم به دروغین بودن این صفحات و از سر کنجکاوی اقدام به عضویت کرده اند، اما همین کار باعث رونق ظاهری این جاعلان می شود و لازم است از عضویت و دنبال کردن این صفحات جدا خودداری کنیم.

حق جو و حق طلب باشیم