ارسال شایعه

نقش ویژه تیپ ۶۵ نوهد ارتش در اتمام حادثه تروریستی مجلس! / شایعه ۰۷۶۱

نقش ویژه تیپ ۶۵ نوهد ارتش در اتمام حادثه تروریستی مجلس! / شایعه ۰۷۶۱

متن شایعه

” نقش ویژه ارتش در اتمام حملات تروریستی تهراندر کنار نیروهای یگان ویژه نیروی انتظامی موسوم به نوپو و یگان ویژه سپاه که با حضور در مجلس در اتمام پنج ساعت عملیات تروریستی در خانه ملت نقش داشتند، نیروهای یگان رهایی گروگان تیپ ۶۵ نوهد ارتش نیز حضور داشت. در مطلبی در کانال تلگرامی ارتش جمهوری اسلامی ایران آمده است: «آن کسانی که بی صدا آمدن و همه چی رو امن و امان کردن و رفتن و هیچ جا جلوی دوربین پیدایشان نشد؛ ارتشی بودن از یگان رهایی گروگان تیپ ۶۵ نوهد. ماهمان‎هاییم که تن به ترکش دادیم ولی خاک به دشمن ندادیم.» “

پاسخ شایعه


۱. ارتش جمهوری اسلامی ایران بخشی از نیروهای مسلح پر افتخار کشورمان است که بدلیل سوابق درخشان، نیازی به مطالب جعلی برای بزرگداشتش ندارد!
۲. نیروهای مسلح از جمله ارتش، در شبکه های اجتماعی کانال و فعالیتی ندارند، پس کانالی که منبع این خبر و متعلق به ارتش معرفی شده فاقد اعتبار است و خبرش نیز استناد و رسمیتی ندارد!
http://shayeaat.ir/link/nohed1
۳. پایگاه اطلاع رسانی ارتش هیچ کانال تلگرامی را معرفی نکرده و گزارشی هم از دخالت مستقیم ارتش و نیروهای “نوهد” در حادثه مجلس نداده است! حتی در بیانیه ارتش در خصوص این حادثه هم اشاره ای به این خبر نشده است!
http://shayeaat.ir/link/nohed2
۴. برخلاف ادعای شایعه نیروهای عمل کننده در مجلس شورای اسلامی، نیروهای ویژه سپاه و یگان ویژه ناجا (نوپو) بودند!
http://shayeaat.ir/link/nohed3
۵. این شایعات با هدف ایجاد اختلاف در نیروهای مسلح و آحاد جامعه منتشر می شوند و از همگان، خصوصا خبرگزاری ها انتظار می رود اخبارشان را از منابع نامعتبر نقل نکنند!
۶. سخنگوی ارتش نیز اذعان داشت نیروهای ویژه ما در عملیات تهران حضور نداشتند و ارتش هیچ کانال تلگرامی ندارد!

حق جو و حق طلب باشیم