ارسال شایعه

سرطان مرض نیست تجارت است! / شایعه ۰۷۴۱

سرطان مرض نیست تجارت است! / شایعه ۰۷۴۱

متن شایعه

” رازی که افشا شد ! سرطان مرض نیست تجارت است!! خدا کند که راست باشه پروفسور ناندیتا داوسن از دانشگاه کمبریج ؛ کلمه ای به نام سرطان دروغ است…از همه شما عاجزانه خواهش میکنم این مطلب را بدون استثناء بخوانید. درمان سرطان را به ما اشتباه اطلاع داده اند. شاید باورتان نشود. اما سرطان یک بیماری نیست یک تجارت است سرطان آنقدر شیوع پیدا کرده که پیر و جوان و کودک و همه را مبتلا کرده است … انتشار این پست شگفت انگیز خیلی از ” دستهای پنهان گردانندگان دنیا ” را آشکار و آنان را عصبانی میکند .آیا میدانید که کتاب “world without cancer” یعنی ” دنیای بدون سرطان ” هنوز اجازه ترجمه به خیلی از زبانهای دنیا را پیدا نکرده است. این را بدانید که,بیماری به نام سرطان وجود ندارد سرطان عبارت است ازفقط کمبود ویتامین B17چیز دیگری نیست از شیمی درمانی, جراحی و یا خوردن داروهای با عوارض سنگین خوداری کنید … به یاد آورید که چرا در زمان سابق تعداد بسیار زیادی از دریانوردان بنام مرض (اسکوربیت)جان خود را از دست دادند (اسکوربیت) بیماری که جان انسانهای بیشماری را گرفت … و تعدادی از این راه درآمد هنگفتی بدست آوردند … بعدها کشف شد که اسکوربیت فقط کمبود ویتامین C بودیعنی اینکه یک بیماری نبود. سرطان هم همین طور است دنیای استعمار و دشمنان بشریت صنعت سرطان را ایجاد کرده اند واآنرا تبدیل به یک تجارت نموده اند. از سرطان درآمدهای میلیارد میلیارد میلیاردی کسب میکنند. این موضوع بسیار طولانی و عمیق است,تاریخچه ی پیدایش صنعت سرطان ازجنگ جهانی دوم به بعد رونق گرفت ودر پشت پرده چه اتفاقاتی رخ داده است : پس برای مقابله با سرطان اینهمه طول وتفصیل ومخارج هنگفت لازم نیست تا جیب استعمارگران را پر کنید فقط پیش گیری ودرمان با راهکارهای ذیل به اسانی حاصل می شود هر روز فقط ۱۵ تا ۲۰ عدد خوردن هسته زرد الو کافیست. اگر سرطان دارید اول تلاش کنید تا بفهمید که سرطان ، چیست؟ نترسید! اول تحقیق کنید … تکرار میکنیم آیا امروزه کسی از بیماری به نام اسکوربیت میمیرد؟ نه-چون چون درمان میشود . سرطان چه؟ سرطان را به صورت یک صنعت در آورده اند … در حالی که راه درمانش خیلی وقت پیش پیدا شده … کمبود ویتامین B17 فقط همین جوانه گندم بخورید جوانه گندم داروی اعجاب آور ضد سرطان است . جوانه گندم منبع غنی اکسیژن مایع و حاوی قویترین ماده ضد سرطان طبیعت به نام “Ieatril” میباشد,که این ماده در هسته سیب نیز موجود است . صنعت دارویی امریکا شروع به اجرای قانون منع تولید “Leatril” نموده،ولی این دارو در مکزیک تولید و فروخته میشود و به صورت قاچاق وارد امریکا میشود . مانر در کتابی به نام “مرگ سرطان” موفقیت درمان با “leatril” را بالای ۹۰% بیان کرده است . اگر خواندید share کنید تا دیگران مستفید شود منابع آمیگدالین یا ویتامین B17 غذاهای حاوی ویتامین B-17 شامل : – هسته یا دانه میوه جات:بیشترین غلظت ویتامین B-17 در طبیعت را شامل می‌شود که شامل هسته سیب، زردآلو، ، هلو، گلابی، آلو و آلو بخارا است. – غلات لوبیاها: شامل باقلا، جوانه عدس، لیما و نخود فرنگی – مغزها: بادام تلخ (غنی‌ترین منبع B-17 در طبیعت‌) و بادام هندی – توت‌ها: تقریبا همه توت‌ها مانند توت سیاه، قره‌قاط، تمشک و توت فرنگی – دانه‌ها: کنجد و بذر کتان – بلغور جو دو سر، جو، برنج قهوه ای، بلغور گندم سیاه، بذر کتان، ارزن و چاودار این ویتامین در غلات و هسته زردآلو، مخمرآبجو، شلتوک برنج و کدوحلوایی یافت میشود. مهربانی هــیچ هـزینه ای نداشته ، ورساندن دانش عبادت است. “

پاسخ شایعه


۱. این شایعه قدیمی که هر از گاهی منتشر می شود، صحت ندارد! نام واقعی پزشک مورد اشاره، دکتر “ناندیتا دِسوزو” است و حوزه تحقیقاتی او بررسی تصاویر ام آر آی در تشخیص و پیشگیری بیماریهاست! 
۲. جمله منتسب به او در مورد سرطان، در هیچ منبع معتبری ذکر نشده و صحت ندارد! یک دانشمند نظریه ای را بدون پشتوانه کافی مطرح نمی کند و جای طرح نظریات، محافل و نشریات علمی است نه شبکه های اجتماعی!
http://shayeaat.ir/link/stntj1
http://shayeaat.ir/link/stntj2
http://shayeaat.ir/link/stntj3
۳. برخلاف ادعای شایعه کتاب”world without cancer” به صورت آنلاین در حال فروش است و در ابتدای خود کتاب آمده که هیچ تاییدیه ای از موسسات پزشکی جهان ندارد! پس امکان و توجیهی برای ترجمه و چاپ آن در حوزه پزشکی وجود ندارد!
http://shayeaat.ir/link/stntj4
۴. مقایسه بیماری اسکوربیت که بدلیل فقر یک ویتامین ایجاد می شود با بیماری پیچیده سرطان که به عوامل مختلف مانند وراثت، عوامل محیطی مثل استرس، تغذیه و … بستگی دارد، اساسا اشتباه است!
http://shayeaat.ir/link/stntj5
۵. برخلاف ادعای شایعه، سرطان از جنگ جهانی معرفی نشده، بلکه تاریخچه آن به قرنها پیش از میلاد حضرت مسیح باز می گردد!
http://shayeaat.ir/link/stntj6
۶. لیترال یا آمیگدالین یا همان ویتامین B17 که در اکثر سبزیجات و هسته میوه ها موجود است، در تستهای کلینیکی هیچ تاثیر ضدسرطانی روی انسان نداشته و اداره غذا و داروی آمریکا بدلیل عوارض جانبی خطرناک و مرگبار این ماده، آن را تایید نکرد!
http://shayeaat.ir/link/stntj7
۷. تغذیه مناسب، کاهش استرس، ورزش و استفاده از برخی مواد می تواند احتمال سرطان را کاهش دهد که برای پیشگیری از سرطان بهترین راه، اصلاح سبک زندگی است.
http://shayeaat.ir/link/stntj8

حق جو و حق طلب باشیم