ارسال شایعه

سیستمی برای نابودی مسلمانها در پشت جلد گوشی! / شایعه ۰۷۲۴

سیستمی برای نابودی مسلمانها در پشت جلد گوشی! / شایعه ۰۷۲۴

متن شایعه

” این فیلمو تا میتونین پخش کنین برای هر برادری و خواهر.. اینو دان کنید تا عکس ها خوانوادها ازین طریق پخش نشه لطفادر هرگروه هستین بفرستین تا از این فاجعه جلو گیری شودیک سیستمی ریختن غیر مسلمانها بخاطر نابودی مسلمانها، دور کردن این هیچ ضرری برای گوشی نداره این برچسبی که هست مستقیم روی مموری و سیکارتهای گوشی میخوره پشت جلد گوشی هست اگر نبود پشت باتریه.از همه خواهران و برادران عزیز خواهش و درخواست دارم که این ردیاب رو بندازید تو سطل زباله دان یک لیزری داخل این گذاشتن مثل کارتهای هوشمند یک ارتباطی با اینترنت و ماهواره داره که عکس ناموس مسلمان از این پخش بشه به تمام جهانhttp://www.aparat.com/v/6gFcl “

پاسخ شایعه


۱. ادبیات و عبارات استفاده شده در کلیپ، نشانگر عدم آشنایی این فرد با هر نوع فناوری است! چنانکه یک بار قطعه مورد نظر را ردیاب و بار دیگر لیزر می نامد و روشن نکرده این قطعه چگونه موجب نابودی مسلمانان می شود!
۲. قطعه مورد اشاره، آنتن NFC است که برای تبادل مفید برخی اطلاعات نصب شده و هک و نفوذ از این طریق، فقط در فاصله کمتر از ۱۰ سانتیمتری دستگاه قربانی ممکن است!
http://shayeaat.ir/link/jsnfc1
۳. با جداسازی NFC، قابلیت اشتراک گذاری آسان، سریع و امن اطلاعات بین گوشی شما و سایر دستگاه های دارای این فناوری از شما سلب می شود!
http://shayeaat.ir/link/jsnfc2
http://shayeaat.ir/link/jsnfc3
۴. آنتن NFC باید در نزدیک ترین فاصله به پشت گوشی قرار بگیرد، لذا معمولا با ضخامت کم و برچسب گونه، طراحی و ساخته می شود که افراد کم اطلاع این ویژگی را در فیلم های علمی تخیلی و جاسوسی دیده اند!
۵. قبلا نیز با ویدیوی مشابهی در مورد NFC های متصل به باتری، سعی در ایجاد نگرانی در کاربران تلفنهای همراه هوشمند شده بود که آن را هم پاسخ داده ایم!
http://shayeaat.ir/post/304
۶. در گوشی های هوشمند، خطر واقعی اعتماد بیش از حد به شبکه های اجتماعی و امنیت سیستم عامل های رایج است! اطلاعات ارسالی ما یا منتشر می شوند یا در سرورهای آن شبکه اجتماعی ذخیره شده و با هوش مصنوعی مورد تحلیل آماری قرار می گیرد!
http://shayeaat.ir/link/jsnfc4
http://shayeaat.ir/link/jsnfc5
http://shayeaat.ir/link/jsnfc6

حق جو و حق طلب باشیم