ارسال شایعه

ممنوعیت فروش آدامس تریدنت در آمریکا بدلیل ایجاد مشکلات نازائی! / شایعه ۰۴۸۶

ممنوعیت فروش آدامس تریدنت در آمریکا بدلیل ایجاد مشکلات نازائی! / شایعه ۰۴۸۶

متن شایعه

“شایعه نیست خیلی جالب هست , آدامس تریدنت با قیمت ۲ تا ۳ هزار تومان در کشور به فروش میرسه, درحالیکه فروشش در امریکا ممنوع هست, روی بسته ادامس نیز نوشته شده که خرید و فروش و حتی بازاریابی آن ممنوع هست. متاسفانه مصرف این ادامس نازایی و مشکلات هورمونی به دنبال داره ، میفرستن ایران و کشورهایی که وقتی اسم اجناس و مواد خوراکی ساخت امریکا میاد , برای خریدش سر از پا نمیشناسن. بالای بسته ادامسو بخونین نوشته Not sale for in the USA”  

پاسخ شایعه

۱. فروش آدامس “تریدنت” در امریکا ممنوع نیست و در فروشگاهها و اینترنت قابل تهیه است! با فرض صحت ادعای شایعه، آمریکاییها با درج این جمله ما را هوشیار نمی کردند!

http://shayeaat.ir/link/Trident

۲. درج عبارت “برای فروش در آمریکا نیست” ، یکی از راه های مقابله با فرار مالیاتی است! این کار از بازگشت مجدد محصولات صادر شده به بازار داخلی آمریکا جلوگیری می کند.

http://shayeaat.ir/link/Sfa2

۳. سازمان غذا و داروی کشور گزارشی از مضر بودن این آدامس نداشته و اختلالات هورمونی و نازایی را از عوارض آن نمی داند؛ محصولات این شرکت پس از ارزیابی لازم، مجوز های مربوط را دریافت کرده است.

http://shayeaat.ir/link/Adaams2

۴. مواردی چون تولید غیرمجاز، تغییر تاریخ انقضا و قاچاق گسترده برخی آدامسها از جمله تریدنت، باعث عرضه آنها با قیمتهای کمتر از حد متعارف در بازار کشور می شود.

http://shayeaat.ir/link/Adaams1

http://shayeaat.ir/link/Adaams

۵. لذا از خرید محصولات بدون شماره پروانه ورود بهداشتی خودداری کنیم و مراتب را به سازمان غذا و دارو اطلاع دهیم.


حق جو و حق طلب باشیم