ارسال شایعه

تجاوز به زنان و دختران ایرانی در فرودگاه دبی! / شایعه ۰۳۰۷

تجاوز به زنان و دختران ایرانی در فرودگاه دبی! / شایعه ۰۳۰۷

متن شایعه

” اولین کشتارگاه انسان افتتاح شد،مرکزی بنام موسسه خودکشی که هر انسانی قصد خودکشی داره اونجا ثبت نام میکنه و بمحض تایید خودکشی و تایید سلامتِ بدن، ذبح میشه.همچنین گوشتهای قسمتهای بدن قیمتهای مختلف دارند،لذیذ ترین گوشت،بازوی نوجوان پسر و سینه ی دختران بالغ بشمار میره و با قیمت زیادی بفروش میرسه”  

پاسخ شایعه

۱. کشته شدن توسط دیگران در تمام کشورها قتل محسوب می شود و مجازات سنگین دارد! کسی مایل نیست برای ترک دنیا ذبح شدن را انتخاب کند! هیچ موسسه ای با مشخصات گفته شده وجود ندارد!
تصاویر شایعه :
shayeaat.ir/extrapage/cannibalism_rumor

۲. تنها در سوییس خودکشی قانونیست که خدمات سازمانهای ویژه این امر عموما برای بیماران لاعلاج و معلولین خاص در نظر گرفته شده که به “اوتانازی” یا مرگهای خود خواسته مشهور است و با ادعاهای شایعه هم ارتباطی ندارد.
www.mehrnews.com/news/1693280

۳. موارد محدودی از فروش گوشت انسان در نقاطی از جهان گزارش شده ، اما نقطه اشتراک این موارد عدم اطلاع مصرف کنندگان و دستگیری و مجازات مجرمین بوده است.

۴. تصاویری که همراه با متن شایعه منتشر شده هیچکدام ارتباطی با این مطلب ندارند

۵. تصاویر اول و دوم از یک فروشگاه گوشت مشهور در شرق لندن است که از بازی “Resident Evil 6” الگو برداری کرده و در این به اصطلاح خلاقیت(!) عجیب، با چسباندن قطعات گوشت حیواناتی نظیر خوک به یکدیگر، نمونه های دست و پا و در یک مدل هم بدن کامل انسان را ساخته است!
dailymail.co.uk/news/article-2211187

۶. تصویر سوم از تجمع اعتراض آمیز فعالان حمایت از حقوق حیوانات مقابل کلیسای مرکزی بارسلونا در ۲۰ مارس ۲۰۱۳ است که طی حرکتی نمادین آغشته به خون مصنوعی شده اند و دقایقی در ظرف هایی مشابه بسته بندی گوشت خوابیدند!
http://shayeaat.ir/extrapage/animal_rights

۷. در همه فرهنگها ، انسان دارای کرامت است و هتک حرمت جسد او جایز نیست و بنا بر معارف الهی هر نوع آسیب به جسد ، سرقت اموال یا اعضا ، نبش قبر و… جنایت بر مرده تلقی شده که علاوه بر مجازات قانونی ، عقوبت الهی هم در بردارد..
http://shayeaat.ir/link/hormatt

 

حق جو و حق طلب باشیم