ارسال شایعه

صدور مدرک برای امامزاده ها در دانشگاه آزاد، بر اساس تخصص آنها ! /شایعه ۰۸۵۷

صدور مدرک برای امامزاده ها در دانشگاه آزاد، بر اساس تخصص آنها ! /شایعه ۰۸۵۷

متن شایعه

” علی اکبر ولایتی: دانشگاه آزاد بر حسب تخصص برای کلیه امامزاده ها مدارک دانشگاهی صادر می کند!به گزارش خبرگزاری فارس، درسالروز عروج ملکوتی امام نقی (ع) دکتر ولایتی با حضور در خبرگزاری فارس، گفت: امامزاده ها نقطه قوت طب سنتی اسلامی هستند و توسل به این بزرگواران برکات بسیاری دارد. وی با اشاره به گفته مرحوم مغفور علامه آیت الله بهجت که امامزادگان مانند «ویتامین‌ها» هرکدام خاصیت مخصوص خود را دارند، عنوان کرد: بر حسب تخصص باید هر کدام از امامزادگان را جداگانه زیارت کرده و خواسته‌هایمان را از آنها بخواهیم.ولایتی با اشاره به سوابق پزشکی خود اذعان داشت که در تمام طول دوران حرفه ای خود طبیبی حاذق تر از اهل بیت رسول اکرم (ص) و امامزادگان متبرک کشور سراغ نداشته و این بزرگواران براستی سرمایه های عظیم معنوی امت اسلامی هستند. ولایتی اظهار داشت: مهمترین مسئله در مورد امامزادگان همانطور که آیت الله بهجت هم اشاره کردند این است که هر کدام از امامزادگان تخصص خود را یا به بیان آیت الله بهجت ویتامین مخصوص خود را دارند و از این جهت لازم است که مردم در زمان مراجعه به آنها از حوزه تخصصی هر کدام آگاه باشند. مثلا ما امامزاده داریم که برای درمان نفخ نافذ است؛ یا امامزاده داریم که بیرونروی را درمان می کند و کسانی که احیانا بطور اشتباهی به این مراکز رجوع کنند ممکن است نتایج عکس بگبرند. یا مثلا امامزاده هایی داریم که کار تخصصی تر می کنند و فی المثل امامزاده داریم که با کمترین هزینه سرطان بیضه را درمان می کند و مردم بیضه های خود را به ضریح می بندند و شفا می گیرند. ولایتی در ادامه خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد در نظر دارد با توجه به نیاز جامعه و گزارش هایی که از خود مردم در مورد کرامات هر کدام از امامزادگان جمع آوری می کند، برای این بزرگواران مدارک تخصصی دانشگاهی در رشته مربوطه صادر کند تا مردم دقیقا آگاه باشند که به کدام مراکز باید مراجعه کنند…!!”

پاسخ شایعه


۱. این متن صحت ندارد و چنین مصاحبه یا سخنرانی در سایت خبرگزاری فارس یافت نمی شود!
http://shayeaat.ir/link/vlty1
۲. این مطلب بعنوان موضع رسمی رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اعلام شده، اما در سایت این دانشگاه نیز ردی از آن یافت نمی شود و در سایت شخصی ایشان هم این مطلب منتشر نشده است!
http://shayeaat.ir/link/vlty2
http://shayeaat.ir/link/vlty3
۳. این مطلب نخستین بار در سایت جعلی ای که با نام و دامنه مشابه خبرگزاری فارس فعال است و اخبار دروغ منتشر می کند، انتشار یافته و علاوه بر تخریب اشخاص، تخریب باورهای اعتقادی شیعیان را نیز دنبال می کند!
http://shayeaat.ir/link/vlty4