ارسال شایعه

صحبتهای آقای وقوعی نماینده رشت در تشکیک رفراندوم جمهوری اسلامی ! /شایعه ۰۸۵۴

صحبتهای آقای وقوعی نماینده رشت در تشکیک رفراندوم جمهوری اسلامی ! /شایعه ۰۸۵۴

متن شایعه

” صحبت جناب وقوعی نماینده ی رشتحضرات یادتان هست؛ همه ملت ایران دست به دست هم دادند، با اعتقاد وایمان به دین خدا و باور شما رژیم شاهنشاهی را سرنگون و با شعار روح منی خمینی بت شکنی خمینی و اسقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، یک کشور ثروتمند از هر نظر را دو دستی تقدیم شما کردند… ۱۲ فروردین در رأی گیری که نوع آن درهیچ کجای جهان ( آری -نه)!!! سابقه نداشت فقط به دلیل اینکه شما را باور کرده بودند شرکت نموده وبا ۹۹ درصد آرا جمهوری اسلامی را انتخاب نمودند، که مبارکتان شد!! یک درصد مخالف هم یا کشته شدند یا فراری از کشور.، شما ماندید با همه ملت که  موافق شما بودند و سرمایه و ثروت بیحساب این کشور چه تسلیحاتی، چه ارزی،  چه منابع معدنی و زیر زمینی و قدرت کامل!! حدود ۴۰ سال تمام پایگاه های تبلیغاتی کشور در اختیار شما بود، چه کار کردید؟!  چه بلایی سر این ملت یک پارچه مومن کاملا مطیع آوردید؟ که جوانان پرورش یافته در دامان شما از دین و خدا و پیغمبر بریده و پناه به مرده  2500 سال پیش میبرند؟!! به شعار ها دقت کنید، خودشان را به آب و آتش زده اند تا به پابوس کورش بروند.. خدایی شما برای ۱۴و۱۵ خرداد چقدر هزینه میکنیدتا ملت را به مرقد امام ببرید؟ نسلی که درمدارس شما با این همه دبیران پرورشی دوره دیده و در دانشگاه های اسلامی شما پرورش یافته اند امروز بر سر خود میزنند و به ما لعن و نفرین میکنند و شعار میدهند؛ کورش پدر ماست ایران وطن ماست…!!”

پاسخ شایعه


۱.  فردی به نام آقای وقوعی جزو نمایندگان این دوره استان گیلان یا نماینده هیچ دوره ای از هیچ شهری نیست! با وجود مشکلات مختلف در کشور، هیچکدام دلیلی بر نادیده گرفتن پیشرفتها و موفقیتهای ملی نیست!
http://shayeaat.ir/link/rshn1
http://shayeaat.ir/link/rshn2
۲. بر خلاف ادعای شایعه، رفراندم ها در سراسر دنیا به صورت «آری یا نه» انجام می شوند و ادعای سابقه نداشتن برگزاری رفراندوم، نشانه بی اطلاعی نویسنده است!
http://shayeaat.ir/link/rshn3
۳. شایعه برای ادعای کشته شدن یا فرار یک درصدی که رای نه به رفراندوم دادند هیچ دلیل و سندی ارائه نکرده و این ادعا صرفا زمینه سازی برای سایر موارد متن می باشد!
۴. برخلاف ادعای شایعه، دستاوردهای ارزشمند انقلاب در این ۴۰ سال آنچنان روشن است که هر فرد بی طرفی هم با اندک تامل و مقایسه ای بین ایران قبل و بعد از انقلاب، به آن اذعان می کند!
http://shayeaat.ir/link/rshn4
http://shayeaat.ir/link/rshn5
۵. یکی از راه های شناخت میزان موفقیت انقلاب ایران، مقایسه آن با سایر انقلاب های دنیاست که در این مورد هم بسیار شاخص و چشمگیر است!
http://shayeaat.ir/link/rshn6
۶. بر خلاف ادعای شایعه ایمان جوانان و مردم، بعد از انقلاب نه تنها کمتر نشده بلکه حضور آنها در راهپیمایی ها، مراسم اربعین، عزاداری ها، دفاع از حرم، حافظان قرآن، حضور مردم در اماکن متبرکه و… همگی نشان از بالندگی ایمان در بین مردم دارد!
http://shayeaat.ir/link/rshn7
۷. تعداد شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت کورش، با تعداد متدینین و زائران اربعین که نماد دین داری مردم است حتی قابل قیاس هم نیست و طرح آن فرار رو به جلو است!
http://shayeaat.ir/link/rshn8
http://shayeaat.ir/link/rshn9