ارسال شایعه

اعلام مطابق نبودن آزمایش DNA پیکر شهید حججی، توسط پدرش ! /شایعه ۰۸۳۸

اعلام مطابق نبودن آزمایش DNA پیکر شهید حججی، توسط پدرش ! /شایعه ۰۸۳۸

متن شایعه

” پدر حججی دروغهای  سپاه و  ولایت معاشان را به زباله دان ریخت :پیکرش را ندیدیم /  آزمایش تشخیص هویت دی‌ان‌ای، که مطرح شده بود، صحت نداشت!!!”

پاسخ شایعه


۱.  ادعای عدم تطابق DNA پیکر شهید حججی که توسط BBC فارسی منتشر شد، صحت ندارد و این شبکه جمع بندی غلطی از برخی صحبتهای پدر شهید ارائه کرده است! تناقضات میان متن مصاحبه و ادعای BBC هم به نوبه خود جالب است!
http://shayeaat.ir/link/hjn02
۲. ایشان چنین مطلبی نگفته اند، بلکه در دقیقه۱۱ مصاحبه اصلی می گویند در مرحله اول که بنا به بازگشت پیکر بود، بدلیل نقص در پیکر تشییع ممکن نبود و به احترام مردم مشتاق، مصلحت دیده شد بحث DNA هم مطرح شود.
۳. برخلاف ادعای BBC در زمان ۱۱:۳۴ از مصاحبه، پدر شهید به آزمایش DNA و تطابق متعلقات پیکر مانند کفشها و همچنین تایید شواهد میدانی توسط مسولان سپاه قدس تاکید دارند! 
۴. ایشان از کامل نبودن آزمایش DNA در همان زمان تحویل پیکر صحبت می کنند، که بعدا کامل و تایید شده است! نه اینکه این آزمایش هیچگاه مطابقت نداشته است! مصاحبه کامل درلینک زیر:
http://shayeaat.ir/link/hjn01
۵. مرکز تحقیقات ژنتیک “نور” نیز در همان زمان با تایید علمی مطابقت۱۰۰% نمونه ژنتیکی شهید حججی با آزمایش خانواده شهید، خط بطلانی بر تمام شایعات کشید!
http://shayeaat.ir/link/hjn03