ارسال شایعه

پیش بینی زلزله و آتشفشان های مهیب از سال ۲۰۱۸، با تغییرات نجومی و طالع بینی! /شایعه ۰۸۳۶

پیش بینی زلزله و آتشفشان های مهیب از سال ۲۰۱۸، با تغییرات نجومی و طالع بینی! /شایعه ۰۸۳۶

متن شایعه

“دوستان متاسفانه باید بگم این زلزله ها تازه اولش هست و با ورود سترن در ماه دسامبر به نشان زمینی کپریکورن و جابجایی اورانوس به نشان زمینی تارس ما (می ۲۰۱۸) خیلی بیشتر و بزرگتر از این زلزله ها را تجربه می کنیم. هر چی سترن به سمت پلوتو پیش میرود در ۲۰۱۹ نزدیکتر میشود و حتی ژوپیتر سال ۲۰۱۹ وارد کپریکورن میشود….این همه انرژی در نشان های زمینی…..از ۲۰۱۸ به بعد خیلی زلزله های مهیب خواهیم داشت و بسیاری از آتشفشان های خاموش هم فعال خواهند شد..!!!”

پاسخ شایعه


۱. این شایعه صحت ندارد و ادعای ادامه داشتن زلزله مشترک ایران و عراق تکذیب شد! اگرچه هر زلزله ای پس لرزه هایی دارد، اما استمرار زلزله تلقی نمی شوند!
http://shayeaat.ir/link/srt01
۲. نویسنده با طرح اصطلاحات طالع بینی و سمبل های رومی غیر مرتبط، از آشنا نبودن مخاطبان با آنها سواستفاده کرده و نتایج کاملا غلط و غیرعلمی هم گرفته است! این مفاهیم، هیچ ارتباط روشن یا اثبات شده ای با زلزله یا آتشفشان ندارند!
http://shayeaat.ir/link/srt02
۳. این شایعه بر گرفته از پیشگویی های یک “مدیوم” (واسط ارتباط با ارواح) انگلیسی به نام “کریگ همیلتون پارکر” است که خودش اعتراف دارد پیشگویی های او همیشه صحیح نیستند!
http://shayeaat.ir/link/srt03
۴. حتی با وجود پیشرفت های علمی، پیچیدگی پدیده های زمین ساختی به قدری گسترده است که بشر در پیش بینی وقوع زلزله ها ناتوان است!
http://shayeaat.ir/link/srt04


حق جو و حق طلب باشیم