ارسال شایعه

دریافت هدیه ۵ دلاری قابل خریدو فروش با ثبت نام در سایت WCX ! /شایعه ۰۸۳۵

دریافت هدیه ۵ دلاری قابل خریدو فروش با ثبت نام در سایت WCX ! /شایعه ۰۸۳۵

متن شایعه

“عجله کنید…به تازگی یک ارز دیجیتالی جدید به نام WCX واحد پولی جدیدی مانند BitCoin شروع به کار کرده است که شروع تبادلات این ارز از ۱دسامبر ۲۰۱۷ یعنی تا چندین روز دیگر آغاز خواهد شد. ارزش هر یک WCX در حال حاضر برابر با ۱۰ سنت می باشد به عبارتی هر WCX 10 برابر با ۱ دلار است.خبرهایی وجود دارد که پیش بینی می شود ارزش هر WCX به ۱۰ دلار برسد.کاربران میتوانند با ثبت نام رایگان در سایت WCX تا ۳۱ اکتبر به عنوان هدیه صاحب ۵ دلار شوند و از آن استفاده کنند(این واحد پولی در ایران خرید و فروش می شود)برای ثبت نام میتوانید به آدرس زیر بروید و با ثبت نام داخل سایت و تائید ایمیلتان ۵۰WCX معادل ۵ دلار به عنوان هدیه دریافت کنید.اگر طبق پیش بینی ها ارزش هر WCX به ۱۰ دلار برسد شما با یک ثبت رایگان صاحب ۵۰۰ دلار در آینده نزدیک خواهید شد که می توانید از این ۵۰۰ دلار در ایران نیز استفاده کنید. بعد از کلیک بر روی لینک زیر روی Sign Up در وسط صفحه کلیک کنید و ایمیل خود را وارد کنید و بعد از ثبت نام وارد ایمیل خود شوید و ایمیل خود را تایید کنید تا مبلغ مورد نظر در حساب شما ثبت ‌شود.!!!”

پاسخ شایعه


۱. شرکت WCX در عرصه پول دیجیتال نوپا است و در فاز pre-lunch یا پیش از آغاز به کار می باشد! حوزه فعالیت این شرکت با وجود رقبای موجود، همان پول های متداول است!
۲. علاوه بر شارژ هدیه هنگام ثبت نام، این شرکت با معرفی کاربر جدید به شما هدیه می دهد! تبلیغات واهی کانال های مختلف، به خاطر منافع شخصی و کسب این هدیه است، نه منافع مخاطبین!
۳. فعلا در کشور ما ارزهای دیجیتال و نحوه خرید و فروش آن ها سامان دهی نشده و واگذاری و نحوه وصول آن برای کاربران ایرانی در هاله ای از ابهام است! ادعای خرید و فروش آن در ایران به کلی کذب می باشد!
http://shayeaat.ir/link/btcn1
۴. بر اساس مطالعات، بیش از ۴۵ درصد شرکتهای تبادل ارز دیجیتال ورشکسته می شوند! از این رو ادعای رقابت با شرکتهای بزرگ این حوزه که با نرخ ۱ به ۱۰۰۰ دلار تبادل میکنند خام و نپخته است!
http://shayeaat.ir/link/btcn2
۵. در اروپا و امریکا سیستم مالی بصورت جدی فعالیت می کند و کمترین مقدار پول مالیات دارد! بیت کوین هم مشمول مالیات میشود و خدمات درآمد داخلی آمریکا (IRS)، گزارش تراکنش ارزهای دیجیتال را برای مالیات دهندگان اجباری کرده است!
http://shayeaat.ir/link/btcn3
http://shayeaat.ir/link/btcn4
۶. در این زمینه، بحث پولشویی که ابعاد قضایی برای فرد ایجاد می کند نیز مطرح است! این شیوه بازاریابی بیشتر از آنکه برای مخاطب سود داشته باشد برای سر شبکه که همان کانال لینک دهنده است سود دارد!
http://shayeaat.ir/link/btcn5
۷. مقدار سود مشکوک است و دست اندرکاران آن کاملا ناشناس هستند! این مجموعه ناگهان پیش فروش خود را تمدید کرد و شواهد موجود، زمینه اعتماد خاصی برای تیم پشت صحنه این سازمان ایجاد نمی کند!
http://shayeaat.ir/link/btcn6
۸. حتی اگر این پروژه حقیقی و اجرایی باشد، توکن ها بدلیل ارائه رایگان آنها، حداقل چند سالی ارزش ندارند! مقایسه این توکن با بیت کوین هم شبیه طنز است، زیرا منابع و ویژگی های بیت کوین را ندارد! 
۹. این پروژه نشانه های زیادی از تبلیغاتی بودن و احتمالا کسب سود یکطرفه دارد! عدم معرفی تیم توسعه دهنده، هدفها، وعده های تقریبا غیرممکن و گزارش عملکرد مختصر، از نشانه های این مطلب هستند که مرور زمان آن را مشخص خواهد کرد!
http://shayeaat.ir/link/btcn7


حق جو و حق طلب باشیم